* حضور پررنگ پرسنل و مدیران نواحی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی 22 بهمن ماه تاريخ: 1396/11/23 زمان: 08:45


  » همزمان با حضور میلیونی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه و غرورآفرین 22 بهمن، مردم استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با در دست داشتن پرچم های جمهوری اسلامی ایران بار دیگر عظمت انقلاب امام راحل را به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیران نواحی برق این استان نیز به همراه پرسنل اداری، عملیاتی و اتفاقاتی با حضور گرم خود در جمع راهپیمایی کنندگان روز 22 بهمن 1396 یاد و خاطره حماسه سازی های 39 سال گذشته از انقلاب اسلامی را پاس داشتند.

تیم های اتفاقاتی و عملیاتی با آمادگی کامل در برقراری تامین برقی پایدار در مسیرهای تعیین شده راهپیمایی 22 بهمن ماه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد وظایف خود را بنحو شایسته ای به سرانجام رساندند.

حضور مدیران نواحی در کنار تیم های عملیاتی و اتفاقاتی زیبایی خاصی را به حماسه سازان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال داده بود.

تامین برق موردنیاز محل های برگزاری آئین های راهپیمایی 22 بهمن در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد بخوبی انجام و تا پایان این آئین ها هیچگونه قطعی و یا نوسانی به واحدهای اتفاقاتی 121 گزارش نشد.

حدود 50 نفر نیروی عملیاتی و اتفاقاتی بطور مستمر از ساعات اولیه صبح روز جمعه 22 بهمن ماه وظیفه تامین برق پایدار محل تجمعات را برعهده داشتند.

در شهرستان بویراحمد نیز همانند سایر نواحی، حضور " اسماعیل یوسفی " مدیر برق این ناحیه نیز در کنار نیروهای اتفاقاتی و عملیاتی نشان از آمادگی کامل تیم مدیریتی و پرسنل کاری این ناحیه داشت.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد صمیمانه از تمامی همکاران این شرکت که با مدیریت واحد و نظارت مستمر مدیریتی " مهندس داود راهزادی " مدیرعامل شرکت، تامین برق در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال را بخوبی انجام دادند تقدیر و آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی عزیزان دارد.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار